لطفا توجه کنید هرگونه استفاده از سایت گندم موزیک به معنای پذیرش کامل قوانین سایت میباشد. برای مشاهده قوانین سایت کلیک کنید

قوانین سایت

این سند توافقی حقوقی و لازم الاجرا بین گندم موزیک و شما(کاربران حقوقی و حقیقی) می باشد. شما با استفاده از سایت گندم موزیک تمامی بندهای حاضر در این قرارداد را قبول می کنید و در صورت موافق نبودن با هر کدام از بندهای این سند، حق استفاده از سایت را ندارید.

 

تعاریف:

گندم موزیک: تمامی صفحات موجود در وبسایت گندم موزیک را شامل می شود.

شما: تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که از تارنمای گندم موزیک هرگونه استفاده ای (شامل مشاهده آهنگ،خواندن متن، پخش آنلاین،دانلود آهنگ،کلیک روی تبلیغات و مشاهده آن و ….) می کنند(اعم از تعریف شخص در ماده ۲ قانون تجارت الکترونیک).

 

مالکیت:

تمامی حقوق مادی و معنوی محتوای تولید شده در گندم موزیک شامل توضیحات آلبوم، بیوگرافی و هرگونه محتوای متنی، صوتی و یا تصویری متعلق به گندم موزیک بوده  و هرگونه کپی برداری، استفاده و بهره برداری مادی از آنها بدون اجازه گندم موزیک پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

خرید آثار موسیقی:

با توجه به اینکه خرید محصولات توسط سایت بیپ تونز انجام شده و گندم موزیک هیچ دخالتی در آن ندارد، لذا هیچ مسئولیتی در قبال هرنوع خسارتی که ممکن است برای شما به وجود آید، متوجه ما نخواهد بود.

سلب مسئولیت از تبلیغات:

با توجه به اینکه تمامی تبلیغات نمایش داده شده در گندم موزیک شامل تبلیغات همسان، بنری، پاپ آپ،نوتیفیکیشن،آی فریم و …. توسط شرکت ها و سایت های ثالث تأمین میشوند لذا بدیهی است که گندم موزیگ هیچکدام از تبلیغات نمایش داده شده را تایید یا رد نمیکند و مسئولیت هرگونه اتفاقی مربوط به استفاده از تبلیغات بر عهده شماست.شایسته است که قبل از اعتماد به تبلیغات به خوبی تحقیق و صحت و اعتبار تبلیغات را از سایت های رسمی و دارای مجوز ( مثلا سایت پلیس فتا و …) بررسی کنید.

نکته مهم:

هرگونه استفاده ای از طرف شما از گندم موزیک به معنای پذیرش کامل قوانین سایت (که در بالا ذکر شد) میباشد.